MEAN WELL ELG-200-12D2-3Y Transformator LED, Sterownik LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 192 W 16 A 6 - 12 V/DC Ściemn
Conrad Electronic
MEAN WELL ELG-200-12D2-3Y Transformator LED, Sterownik LED Stałonapięciowy, Stałonaprądowy 192 W 16 A 6 - 12 V/DC Ściemn RSS 309.00 309.00 251.22 + VAT
MPN:
ELG-200-12D2-3Y
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.13% (26.03.2025)