ECWFA2J334JC
TME
RSS 1.11 1.11 x 1800
MPN:
ECWFA2J334JC
Minimalne zamówienie:
1 800 szt.
Zmiana ceny:
+0.22% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.11
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,33uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm