ECWFA2J224JC
TME
RSS 0.86 0.86 x 2000
MPN:
ECWFA2J224JC
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Zmiana ceny:
-10% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
0.96
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,22uF; 630VDC; THT; ±5%; 15mm