ECWH8103HAB
TME
RSS 1.05 1.05 x 3000
MPN:
ECWH8103HAB
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.71% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.04
Kondensator: polipropylenowy; ECWH; 0,01uF; 800VDC; THT; ±3%; 7,5mm