Przekaźnik Finder 7S.12.8.230.5110 6 A 1 NC, 1 NO 1 szt.
Conrad Electronic
Przekaźnik Finder 7S.12.8.230.5110 6 A 1 NC, 1 NO 1 szt. RSS 319.00 319.00 259.35 + VAT
MPN:
7S.12.8.230.5110
Kod:
Producent:
FINDER
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (02.03.2026)
Poprzednia cena:
269.00
Moduł przekaźnikowy ze stykami z wymuszonym prowadzeniem zgodnie z EN 61810-3, typ A. Podstawowy komponent odpowiedni do zastosowań bezpieczeństwa, który zaprojektowany zgodnie z IEC/EN 62061 (IEC 61508) może osiągnąć poziom nienaruszalności bezpieczeństwa SIL 2. Jeśli aplikacja została zaprojektowana zgodnie z normą ISO/EN 13849, w inżynierii mechanicznej i instalacji można osiągnąć poziom wydajności PL „d”. 1 zestyk zwierny + 1 zestyk rozwierny dla 6 A, materiał styków złocony na twardo AgNi, napięcie zasilania 230 V AC, wskaźnik stanu LED do kontroli cewki, materiały zgodne z EN 45545-2:2013 dla ochrony przeciwpożarowej w pojazdach szynowych, testowane zgodnie EN 61373 (wibracje i wstrząsy, kat. 1 , klasa B) i EN 50155 (zimno, suche i wilgotne gorąco, klasa temperaturowa TX), z zaciskami sprężynowymi, na szynę montażową 35 mm (EN 60715), szerokość 22,5 mm , stopień ochrony IP 20