Przekaźnikowy moduł sprzęgający 2P 8A 24V DC 15,8mm przekaźnik BEZPIECZEŃSTWA EN 50205 TYP B 48.12.9.024.5007SMA
TIM SA
Przekaźnikowy moduł sprzęgający 2P 8A 24V DC 15,8mm przekaźnik BEZPIECZEŃSTWA EN 50205 TYP B 48.12.9.024.5007SMA RSS 88.79 88.79 72.19 + VAT
MPN:
48.12.9.024.5007SMA
Kod:
Producent:
FINDER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2% (05.01.2026)