Inwerter Czysta sinusoida, napięcie akumulatora 12V DC Extralink Piorun 1200VA/1000W
TIM SA
Extralink Piorun 1200VA/1000W zamiennik Volt Sinus Pro | Inwerter | Czysta sinusoida, napięcie akumulatora 24V DC
Inwerter Extralink Piorun 1200VA 1000W z czystą sinusoidą Prezentujemy efektywny inwerter Extralink Piorun z czystym przebiegiem sinusoidalnym , stworzony w taki sposób, aby sprostać wszelkim potrzebom związanym z zasilaniem. Nasz inwerter cechuje się szybkim czasem przełączania, co gwarantuje bezproblemową zmianę zasilania z sieciowego na akumulatorowe w przypadku przerwy w dostawie prądu. Ponadto, Extralink Piorun został wyposażony w mnóstwo warstw ochronnych , w tym zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem, zwarciem oraz nadmierną temperaturą, co zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę. Inwerter Extralink, w połączeniu z akumulatorami Extralink (sprzedawanymi osobno) stanowi solidny system zapasowego zasilania UPS.