BF11500E024
TME
RSS 1300.79 1300.79 1057.55 + VAT
MPN:
BF11500E024
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; 20÷48VAC,20÷48VDC; 115A; BF; W: 75mm