Stycznik mocy 3P 115A AC3 cewka 20-48 VAC/DC BF11500E024
TIM SA
Stycznik mocy 3P 115A AC3 cewka 20-48 VAC/DC BF11500E024 RSS 1226.26 1226.26 996.96 + VAT
MPN:
BF11500E024
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (23.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy 3-polowy 160 A AC1, 115 A AC3, cewka 24...48 VAC/DC