Stycznik mocy 4P 165 A AC1 cewka 400 VAC 50/60Hz BF150T4A400
TIM SA
Stycznik mocy 4P 165 A AC1 cewka 400 VAC 50/60Hz BF150T4A400 RSS 1756.27 1756.27 1427.86 + VAT
MPN:
BF150T4A400
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Zmiana ceny:
+5% (23.03.2026)
Poprzednia cena:
Stycznik mocy 4-polowy 165 A AC1 cewka 400 VAC 50/60 Hz