Taśma 120LED/m 1m 12V 9.6W 3000K IP20 1100lm Ra80 4mm SCS-120-WW
TIM SA
RSS
22.71
18.46 + VAT
- MPN:
- SCS-120-WW
- Kod:
- Producent:
- FOSE
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.84% (04.03.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla ma120
Profesjonalna taśma LED do pracy ciągłej, o skuteczności świetlnej 120lm/W. Dwuwarstwowy podkład PCB o szerokości 4mm i grubości ścieżek miedzianych 3Oz charakteryzuje się małymi spadkami napięcia oraz niższą temperaturą pracy. Na podłożu taśma klejąca 3M 300 LSE. Diody spełniające wymagania testu LM-80 gwarantującego niski spadek strumienia świetlnego oraz niezmienność barwy w czasie. Cena za 1m taśmy LED. Taśma cięta z rolki 30m dla taśm IP20, oraz 10m dla taśm IP68/IP66. Przy zamówieniu niepełnej rolki taśma wydawana w jednym odcinku.