DRB960-24-3-A0
TME
DRB960-24-3-A0 RSS 2647.28 2647.28 2152.26 + VAT
MPN:
DRB960-24-3-A0
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 960W; 24VDC; 40A; na szynę DIN