DRB960-48-3-A1
TME
DRB960-48-3-A1 RSS 2777.30 2777.30 2257.97 + VAT
MPN:
DRB960-48-3-A1
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 10+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 960W; 48VDC; 20A; na szynę DIN