ECWFA2J184JB
TME
RSS 1.31 1.31 x 2400
MPN:
ECWFA2J184JB
Minimalne zamówienie:
2 400 szt.
Zmiana ceny:
+0.66% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.31
Ilość [ x szt]: 10000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,18uF; 630VDC; THT; ±5%; 7,5mm