PCX2339J61125
TME
RSS 1.01 1.01 x 1000
MPN:
PCX2339J61125
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
PILKOR
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.96% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.02
Kondensator: polipropylenowy; X2; 1,2uF; 305V; THT; ±10%; 22,5mm