STD35NF06T4 MOSFET N-Ch 60V 35A 80W, 0.02R, TO-252
reichelt elektronik
STD35NF06T4 MOSFET N-Ch 60V 35A 80W, 0.02R, TO-252 RSS 0.69 0.69 EUR2.94 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STD35NF06T4
Kod:
379709
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-252
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (24.02.2026)