STD35NF06T4
Wekton
STD35NF06T4 RSS 2.81 2.81 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STD35NF06T4
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
2.54
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Tranzystor N-MOSFET 60V 35A 80W 0,02R TO252 (DPAK)