715P22332JD3-KNO-0
TME
RSS 8.07 8.07 x 50
MPN:
715P22332JD3
Kod:
715P22332JD3-KNO-0
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
Knowles Corporation
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.47% (30.07.2025)
Poprzednia cena:
8.11
Ilość [ x szt]: 250+
Kondensator: polipropylenowy; ORANGE; 0,022uF; 200VDC; 155VAC