Przetwornica DC/DC 67,2–154 V: 12 V 35 A 420 W MEAN WELL RSD-500D-12 1 szt.
Conrad Electronic
Przetwornica DC/DC 67,2–154 V: 12 V 35 A 420 W MEAN WELL RSD-500D-12 1 szt. RSS 1089.00 1089.00 885.37 + VAT
MPN:
RSD-500D-12
Kod:
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (13.03.2026)