Zasilacz/Zasilanie TDK GXE600-24 24 V 25 A
Conrad Electronic
Zasilacz/Zasilanie TDK GXE600-24 24 V 25 A RSS 3079.00 3079.00 2503.25 + VAT
MPN:
GXE600-24
Kod:
Producent:
TDK
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
GXE600 to nowy wbudowany zasilacz z interfejsem cyfrowym i analogowymi wejściami programowania. Dzięki rewelacyjnej sprawności sięgającej 95%, chłodzony konwekcyjnie zasilacz zapewnia imponującą moc 600 W i jest przeznaczony do integracji w szafach typu subrack 1U. Szczególną atrakcją jest bardzo szeroki zakres napięć i prądów, który można programować za pomocą analogowych napięć sterujących (0 - 6 V), a także za pomocą cyfrowego interfejsu RS-485 z protokołem Modbus RTU. Dzięki dopuszczeniom dla obszarów medycznych i ITE - zgodnych z aktualną normą IEC62368-1 - zasilacz nadaje się do szerokiej gamy zadań w urządzeniach medycznych i obszarach przemysłowych, zwłaszcza w kontekście obecnie popularnych tematów Przemysł 4.0 i IoT. Możliwość wykorzystania go jako programowalnego źródła napięcia i/lub prądu otwiera pola zastosowań w układach testowych, które wcześniej były wyposażone w zasilacze laboratoryjne. Z mocą 600 W przy czystym chłodzeniu konwekcyjnym, urządzenie zainteresuje również użytkowników, którzy „tylko” przywiązują szczególną wagę do cichego, bezwentylatorowego chłodzenia.