TracoPower THN 20-2411WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 5 V/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 20-2411WI Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 5 V/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 259.00 259.00 210.57 + VAT
MPN:
THN 20-2411WI
Kod:
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (16.08.2025)
Poprzednia cena:
279.00
TracoPower THN 20-2411WI | Bardzo kompaktowe wymiary: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm, 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.