Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-OF
TIM SA
Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-OF RSS 147.66 147.66 120.05 + VAT
MPN:
APS-70-120-OF
Kod:
Producent:
ATTE POWER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (28.11.2025)
Poprzednia cena:
172.27
Zasilacz sieciowy SMPS 12V 6A 72W ATTE APS-70-120-OF Model: APS-70-120-OF