Zasilacz sieciowy SMPS 48V 2A 90W ATTE APS-90-480-S1
TIM SA
Zasilacz sieciowy SMPS 48V 2A 90W ATTE APS-90-480-S1 RSS 197.18 197.18 160.31 + VAT
MPN:
APS-90-480-S1
Kod:
Producent:
ATTE POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.71% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
193.86
Zasilacz sieciowy SMPS 48V 2A 90W ATTE APS-90-480-S1 Model: APS-90-480-S1