Faithfull FAIFIHB12 Handled Hand Bastard Cut Engineers File 300mm (12in)
Rapid Electronics
Faithfull FAIFIHB12 Handled Hand Bastard Cut Engineers File 300mm (12in) RSS 5.29 5.29 GBP27.36 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
FAIFIHB12
Kod:
Producent:
Faithfull
ISBN:
GTIN-13:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.93% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
* Bastard cut: approx 26 teeth per 25mm (coarse) * Blade length: 300mm (12in) * Blade width: 22mm (7/8in) * Manufacturer's part FAIFIHB12