Core Plus CORDBAB350 AB350 Abrasive & Asphalt Diamond Blade 350mm
Rapid Electronics
Core Plus CORDBAB350 AB350 Abrasive & Asphalt Diamond Blade 350mm RSS 73.63 73.63 GBP380.81 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
CORDBAB350
Kod:
Producent:
Core Plus
ISBN:
Waluta:
funt szterling
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
The CorePlus AB350 Abrasive & Asphalt Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 350mm Bore: 25.4mm Segment Height: 10mm Segment Width: 3.0mm