SSR-35048ZD1B
TME
SSR-35048ZD1B RSS 572.23 572.23 465.23 + VAT
MPN:
SSR-35048ZD1B
Producent:
QLT POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
571.67
Ilość [ x szt]: 6+ 24+ 72+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷16VDC; 350A; 44÷480VAC