Bourns 3296W-1-205LF Trymer cermet 0.5 W 2 MΩ 9 ° 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
9.23
7.50 + VAT
- MPN:
- 3296W-1-205LF
- Zmiana ceny:
- -33% (17.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 205lf
Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3296. Przez 25 tur; Obciążalność: 0,5 W przy +70°C (0 przy +125°C), napięcie robocze: maks. 300 V, zakres temperatur: -55 do +150°C, tolerancja: ±10%, współczynnik temperaturowy: ±100. Stojące z regulacją od góry i ustawieniem styków w rzędzie Typ 3296W. Typ: 2M0