GCG1555G1H241JA01D
TME
GCG1555G1H241JA01D RSS 0.08 0.08 x 10000
MPN:
GCG1555G1H241JA01D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.11% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.09
Ilość [ x szt]: 50000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 240pF; 50V; X8G; ±5%; SMD; 0402; 180mm