Przekaźnik bistabilny przemysłowy R2B-2012-23-D024-W 2P, 24 V DC, AgNi, IP 40, A00076
TIM SA
Przekaźnik bistabilny przemysłowy R2B-2012-23-D024-W 2P, 24 V DC, AgNi, IP 40, A00076 RSS 186.37 186.37 151.52 + VAT
MPN:
A00076
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
181.82
Przekaźnik bistabilny-przemysłowy R2B-2012-23-D024-W
● Liczba i rodzaj zestyków: 2P
● Napięcie znamionowe zestyków AC: 250V
● Znamionowy prąd obciążenia AC1: 12 A / 250 V AC
● Znamionowy prąd obciążenia DC1: 12 A / 24 V DC
● Trwałość mechaniczna (cykle): > 2 x 10⁷
● Pobór mocy DC:
● Wymiary: 28,6 x 21 x 35,5 mm
● Temperatura pracy: -20...+55°C