Zasilacz PSL 90-264 V AC / 24 V DC, 0.42 A PSL10E24RP EP-401402
TIM SA
Zasilacz PSL 90-264 V AC / 24 V DC, 0.42 A PSL10E24RP EP-401402 RSS 138.89 138.89 112.92 + VAT
MPN:
EP-401402
Kod:
Producent:
EATON
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2% (26.09.2025)
Poprzednia cena:
136.16
Zasilacz PSL 90-264 V AC / 24 V DC, 0.42 A PSL10E24RP EP-401402 Zasilacz Eaton PSL10E24RP (EP-401402) to jednofazowy moduł zasilający przeznaczony do dostarczania stabilizowanego napięcia 24 V DC o mocy 10 W. Urządzenie znajduje zastosowanie w instalacjach przemysłowych i automatyce, gdzie wymagane jest kompaktowe, stałe źródło zasilania 24 V. Cechy techniczne
Wejście: 90–264 V AC lub 24 V DC (jednofazowe). Wyjście: 24 V DC, maks. prąd 0,42 A; moc nominalna 10 W. Stabilizowane napięcie wyjściowe z sygnalizacją stanu „DC OK” za pomocą zielonej diody LED. Sprawność energetyczna około 80%. Stopień ochrony: IP20; zgodność z obudową klasy NEMA 1. Zakres temperatur pracy: -25 °C do 71 °C. Odporność mechaniczna: konstrukcja odporna na wstrząsy i drgania. Wymiary: 91 mm długości, 55,6 mm wysokości i 18 mm szerokości. Masa: 0,065 kg.
Zastosowanie
Zasilanie sterowników PLC i modułów wejść/wyjść o niskim poborze mocy. Źródło 24 V DC dla czujników, przekaźników i niewielkich napędów pomocniczych. Zasilanie obwodów pomocniczych w rozdzielnicach i panelach sterowniczych. Systemy automatyki maszyn, gdzie wymagane są kompaktowe moduły o stabilnym napięciu wyjściowym.