Zasilacz na szynę DIN SLIM 36V 2,1A 75W MEAN WELL | XDR-75E-36
zasilacze online.pl
Zasilacz na szynę DIN SLIM 36V 2,1A 75W MEAN WELL | XDR-75E-36 RSS 104.99 104.99 85.36 + VAT
MPN:
XDR-75E-36
Kod:
mpn:XDR-75E-36
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
114.99
SPECYFIKACJA:
* parametry wyjściowe:
* napięcie wejściowe 85-264VAC, 120-370VDC
* znamionowe napięcie wyjściowe: 36 VDC
* znamionowa moc wyjściowa: 75 W
* prąd znamionowy obciążenia: 3,1 A
* zakres napięć wyjściowych: 36...42 VDC
* sprawność konwersji energii: ponad 91%
* dodatkowe informacje:
* chłodzenie wbudowanym wentylatorem
* wbudowana aktywna funkcja PFC
* praca równoległa max. 4 jednostek
* sygnalizacja poprawności napięcia wyj. (styk NO)
* zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Zasilacze na szynę DIN Mean Well XDR-75E to kompaktowe i niezawodne źródła zasilania o mocy 75W, dedykowane do zastosowań w automatyce przemysłowej, instalacjach LED oraz systemach sterowania. Seria obejmuje modele o napięciu wyjściowym 12V, 24V, 36V i 48V, co zapewnia dużą uniwersalność i dopasowanie do różnych aplikacji. Zasilacze wyróżniają się wysoką sprawnością energetyczną, niskim poborem mocy w stanie jałowym oraz solidną obudową SLIM do montażu na szynie DIN. Każdy model posiada wbudowane zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe i termiczne, co gwarantuje stabilną i bezpieczną pracę.