Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 30W, 48VDC, 630mA, 90÷264VAC AMED30-48SGY
TIM SA
Zasilacz impulsowy, na szynę DIN, 30W, 48VDC, 630mA, 90÷264VAC AMED30-48SGY RSS 94.73 94.73 77.02 + VAT
MPN:
AMED30-48SGY
Kod:
Producent:
AIMTEC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.13% (17.03.2026)