Stycznik 2-biegunowy instalacyjny, 20A, 110VAC,110VDC, NO x2 1SBE121111R0420
TIM SA
RSS
306.04
248.81 + VAT
- MPN:
- 1SBE121111R0420
- ABB
- ISBN:
- Zmiana ceny:
- +6% (12.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 1sbe121111r0420
Producent: ABB Typ stycznika: 2-biegunowy instalacyjny Prąd pracy maks.: 20A Napięcie sterujące: 110V AC,110V DC Konfiguracja styków: NO x2 Montaż: na szynę DIN Seria stycznika: ESB Wyprowadzenia: zaciski śrubowe Temperatura pracy: -25...55°C Napięcie przełączane: max. 400V AC Wymiary zewnętrzne: 17,8x85x64,8mm