1T8A3-0303S3UP
TME
RSS 12.37 12.37 x 500
MPN:
1T8A3_0303S3UP
Kod:
1T8A3-0303S3UP
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (01.04.2026)
Poprzednia cena:
12.25
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 3,3VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 303mA