1S7B3-0303S3UP
TME
1S7B3-0303S3UP RSS 6.99 6.99 5.68 + VAT
MPN:
1S7B3_0303S3UP
Kod:
1S7B3-0303S3UP
Producent:
GAPTEC Electronic
Obudowa:
SIP7
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.29% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
6.97
Ilość [ x szt]: 13+ 26+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 3,3V; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 303mA; SIP7