1S4A3-0303S3UP
TME
RSS 7.74 7.74 6.29 + VAT
MPN:
1S4A3_0303S3UP
Kod:
1S4A3-0303S3UP
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.97% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
8.06
Ilość [ x szt]: 11+ 22+ 44+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 3,3V; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 30÷303mA