1S7A-241205DS1U
TME
RSS 37.58 37.58 30.55 + VAT
MPN:
1S7A_241205DS1U
Kod:
1S7A-241205DS1U
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
38.01
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 22,8÷25,2VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 42mA