1MS4A-0303S3UP
TME
RSS 25.78 25.78 20.96 + VAT
MPN:
1MS4A_0303S3UP
Kod:
1MS4A-0303S3UP
Producent:
GAPTEC Electronic
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.15% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
26.08
Ilość [ x szt]: 10+ 40+ 80+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 2,9÷3,6VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 303mA