HFKW-12V-SHW przekaźnik samochodowy do druku 12V / 6A
BNS
HFKW-12V-SHW przekaźnik samochodowy do druku 12V / 6A RSS 3.50 3.50 2.85 + VAT
Kod:
f67599
Producent:
Hongfa
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przekaźnik elektromagnetyczny samochodowy, styk DPDT
symbol HFKW-12V-SHW
typ przekaźnik samochodowy
konfiguracja styków DPDT
napięcie zasilające 12Vdc
obciążalność styków 6A
wymiary 15,7x14x12,5mm