AC0201FR-0719K1L
MPN:
AC0201FR-0719K1L
Zmiana ceny:
-0.11% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 50000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 19,1kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C