GN5335-50-B10-C
TME
RSS 185.83 185.83 151.08 + VAT
MPN:
GN 5335-50-B10-C
Kod:
GN5335-50-B10-C
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.05% (17.02.2026)
Poprzednia cena:
185.74
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Pokrętło; Ø: 50mm; 18mm; H: 34mm; stal nierdzewna; GN 5335