AC0201FR-074R7L
TME
RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
AC0201FR-074R7L
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.25% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 4,7Ω; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C