AC0201FR-073K32L
MPN:
AC0201FR-073K32L
Zmiana ceny:
+0.25% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 3,32kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C