TracoPower THN 20-2410WI Przetwornica DC/DC, do PCB THN 20-2410WI, 20 W, 3.3 V/DC, 4.5 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THN 20-2410WI Przetwornica DC/DC, do PCB THN 20-2410WI, 20 W, 3.3 V/DC, 4.5 A, 1 szt. RSS 479.00 479.00 389.43 + VAT
MPN:
THN 20-2410WI
Kod:
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+55% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
309.00
Bardzo kompaktowe wymiary: 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm, 4:1, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, filtr wejściowy zgodny z EN 55022, klasa A.