TracoPower THL 25-4823WI Przetwornica DC/DC, do PCB THL 25-4823WI, 25 W, 15 V/DC, -15 V/DC, 840 mA, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THL 25-4823WI Przetwornica DC/DC, do PCB THL 25-4823WI, 25 W, 15 V/DC, -15 V/DC, 840 mA, 1 szt. RSS 319.00 319.00 259.35 + VAT
MPN:
THL 25-4823WI
Kod:
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kompaktowe wymiary 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm. Metalowa obudowa z izolowaną podstawą, zakres wejścia 4:1, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC.