TracoPower THL 20-4811WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 5.1 V/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THL 20-4811WI Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 5.1 V/DC 4 A 20 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 249.00 249.00 202.44 + VAT
MPN:
THL 20-4811WI
Kod:
Producent:
TracoPower
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-27% (12.03.2026)
Poprzednia cena:
339.00
Kompaktowe wymiary 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm. Metalowa obudowa z izolowaną podstawą, zakres wejścia 4:1, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC.