TracoPower THL 20-2413WI Przetwornica DC/DC, do PCB THL 20-2413WI, 20 W, 15 V/DC, 1.34 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THL 20-2413WI Przetwornica DC/DC, do PCB THL 20-2413WI, 20 W, 15 V/DC, 1.34 A, 1 szt. RSS 299.00 299.00 243.09 + VAT
MPN:
THL 20-2413WI
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Kompaktowe wymiary 25,4 mm x 25,4 mm x 10,2 mm. Metalowa obudowa z izolowaną podstawą, zakres wejścia 4:1, zewnętrzne włączanie/wyłączanie, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC.