Z RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21AU Z RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21AU
Micros
Z RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21AU Z RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21AU RSS 84.22 84.22 68.47 + VAT
Kod:
520228
Producent:
Phoenix
Zmiana ceny:
-0.15% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Electromechanical Relay 24VDC 1.333KOhm 25A DPDT(16x75x93)mm DIN Rail Module Relay