CRCW04022K70JNED
TME
CRCW04022K70JNED RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
CRCW04022K70JNED
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.14% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 50000+ 70000+ 100000+ 120000+ 250000+ 300000+ 750000+
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 2,7kΩ; 100mW; ±5%; 75V; -55÷155°C