CRCW04022K70FKTDBC
TME
CRCW04022K70FKTDBC RSS 0.06 0.06 x 100
MPN:
CRCW04022K70FKTDBC
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.18% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Ilość [ x szt]: 1000+ 10000+
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 2,7kΩ; 62,5mW; ±1%; 50V; -55÷155°C